Komfortowy transfer na lotnisko

Po długim locie w końcu docieramy. Jest już ciemno, zaś przy porcie lotniczym nie czeka nawet jedna taksówka. Kurs autobusem także nie będzie trafionym rozwiązaniem. Raz, że nie jeżdżą teraz regularnie, po drugie – wieziemy cenne walizki. Chcąc takich problemów uniknąć, podróż w interesach powinniśmy zaplanować zawczasu, a także zapewnić sobie transfer na lotnisko i z niego. Tym bardziej, iż dziś nie jest to problemem. W miejscowościach z ważnymi portami lotniczymi funkcjonują wszak firmy oferujące transfer na lotnisko oraz na konferencję. Co ważne, ich oferta niewątpliwie spełni oczekiwania najbardziej wymagających pasażerów. Czym więc odróżnia się od zwykłego transportu? Czemu warto postawić na tę opcję?

Transfer na lotnisko – na czym polega?

Wielu pasażerów na pewno ucieszy fakt, że firmy oferujące transfer z lotniska w Balicach oraz innych większych miejscowościach operują flotą złożoną tylko z ekskluzywnych samochodów – między innymi Mercedesów. W odróżnieniu od zwykłego taxi, klienci mają szansę zamówić transport swoich kontrahentów w interesach – taksówkarz odbierze pasażera z lotniska i dostarczy pod określony adres. Powinniśmy też zaznaczyć, że transfer na lotnisko i do hotelu zakłada też dłuższe trasy – klienci mają szansę zlecić trasę do innego miasta, a także województwa.

Koszty transferu na lotnisko

Ze względu na swoje różne zalety oraz oferowane wysokie standardy podróży jasnym jest, taki transfer na lotnisko jest trochę droższy od zwykłej komunikacji. Jeśli natomiast weźmiemy pod uwagę fakt, że używając tej opcji możemy dotrzeć do oddalonych miast, różnice w cenie nie będą duże. Przejazd w obrębie miasta to wydatek rzędu siedemdziesięciu zł. Natomiast pasażerowie wyjeżdżający z Krakowa, którzy poza prowadzeniem biznesu zainteresowani są także zwiedzeniem południa Polski, mogą odbyć kursów do okolicznych miejscowości – chociażby Wieliczki.