Klienci prywatni i biznesowi korzystają z VIP TAXI

Komfortowe usługi przewozowe na terenie Krakowa to rozwiązanie dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Przejrzyjmy szczegóły tej oferty i zobaczmy na czym polega usługa VIP TAXI.

VIP TAXI w Krakowie – płać tradycyjnie i kartą

VIP TAXI w Krakowie obejmuje przewóz klientów i bagażu na teren lotniska Balice lub w inne miejsce na terenie kraju. Szofer zaoferuje pomoc z bagażami, przystanie bezpośrednio pod terminalem, a nawet może odebrać nas po podróży. Sposób płatności jest bardzo zróżnicowany – możemy uiścić opłatę tradycyjnymi banknotami albo kartą oraz np. w dolarach. Z oferty z reguły korzysta kadra zarządzająca ogromnych koncernów, przyjeżdżająca do stolicy województwa małopolskiego na różnego typu eventy lub negocjacje z klientami. Pragnie ona rzecz jasna świetnej floty pojazdów, bezproblemowego przebrnięcia przez uliczny chaos i najlepszych warunków. Przedstawiciele tych firm z reguły są przewożeni ekskluzywnymi samochodami, np. Mercedesem klasy S, ponieważ tego wymaga ranga ich stanowiska.

VIP TAXI – dla osób prywatnych i gwiazd

Klienci prywatni, których stać na luksusowe warunki, a także gwiazdy – często jeżdżą z VIP TAXI Kraków. Najczęściej pragną błyskawicznie przemieścić się z hotelu na lotnisko, liczą także na taktowną obsługę. Flota pojazdów są w pełni wyposażone, mają klimatyzację, wygodne kanapy. Kierowcy są gotowi służyć poradą w każdej sytuacji i biegle posługują się językiem angielskim.