Gdzie zostawić samochód przed odlotem – parking długoterminowy przy lotnisku

Parking długoterminowy Balice - zobaczcie co może wam zaoferować

Jedziesz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych aut czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich pakunków w autobusie lub pociągu.

Czy warto z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Przeważającym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking oferuje również darmowy dowóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna przez internet bądź przez telefon – szybko i bez komplikacji, a anulowanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem. Dodatkowym pozytywem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]