Czego można oczekiwać od długoterminowego parkingu przy lotnisku

Na lotnisko dostaniemy się na wiele sposobów, najczęściej komunikacja miejska ustala specjalną linię autobusową, która kończy bieg w pobliżu portu lotniczego. Niemniej jednak Polacy wolą dojazd prywatnym samochodem albo TAXI, ponieważ jest to bardziej dogodne jeśli przewozimy pokaźne walizki. Ale co począć, gdy jesteśmy zmuszeni dojechać do portu lotniczego własnym środkiem transportu i nie mamy komu zostawić swojego samochodu?

Parking przy lotnisku – długoterminowy postój samochodu

Weźmy za przykład duże krakowskie lotnisko w Balicach. W jego okolicach bez trudu znajdziemy parkingi długoterminowe, na których możemy pozostawić nasze auto bez lęku o jego bezpieczeństwo. Parkingi przy lotnisku są profesjonalnie oświetlone, monitorowane i ubezpieczone, a wykwalifikowana ochrona czuwa nad nimi przez całą dobę. Wygoda ich użytkowania polega także na tym, że klienci po zaparkowaniu tam pojazdu mogą liczyć na transfer do portu lotniczego i z powrotem – powinien tylko powiadomić telefonicznie obsługę parkingu o terminie przylotu i w kilka minut później można już odbierać swój samochód. Transfer z i na lotnisko oferowany jest również nocą.

Powroty bez niespodzianek – pracownik parkingu długoterminowego służy pomocą w nagłych przypadkach

Parkingi przy lotnisku zapewniają klientom dodatkowe wsparcie w wielu niespodziewanych sytuacjach. Gdy po długim parkowaniu w aucie wyczerpie się akumulator, na terenie parkingu dostępna jest stacja ładująca. Dla parkujących pod ręką także kompresor, na wypadek spadku ciśnienia w oponach. Poza tym pracownicy parkingu są zawsze gotowi pomóc przy eksploatacji tych przyrządów. Ciekawostką jest, że właściciele aut elektrycznych też nie zostaną na lodzie – na parkingach przy lotnisku coraz częściej buduje się stacje do ich ładowania.