Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Tu znajdziesz więcej informacji o parking lotnisko Balice Kraków.

Możliwość trafienia nawet w bardzo odległe miasta świata, wygoda i szybkość – to najistotniejsze plusy lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zyskały ogromne uznanie. Podróż, której częścią jest lot samolotem, łączy się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie problem dotarcia do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać dziesiątki kilometrów. Tak daleką trasę najdogodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne zagadnienia łączące się z przyjazdem na lotnisko prywatnym autem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Parking w Krakowie – odpoczywaj spokojnie, twoje auto jest w dobrych rękach

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, aby do lotniska dojechać swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę wozu, toteż w trakcie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a kolejną asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość elektronicznej rezerwacji, dlatego nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić auta. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezmiernie przydatne podczas silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego pracowników

Gdy wybierzemy skorzystanie z usług oferowanych przez parking monitorowany w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się też licznych udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest niewątpliwie opcja skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Oprócz tego podróżni mogą uzyskać asystę obsługi parkingu w wielu sytuacjach, takich jak rozładowany akumulator albo ujście powietrza w oponach.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]