Tenis Kraków – obóz tenisowy

obozy tenisowe na www.teniskrakow.pl

Wakacje to czas, który można przesiedzieć w pokoju, oglądając wszystkie seriale. Możesz również spędzić je w sposób aktywny. Jedną z opcji spędzenia wakacyjnego czasu jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – jak wygląda wyjazd

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Najczęściej zajęcia odbywają się w 4-osobowych grupach po trzy h treningu każdego dnia. Oprócz tego, dzieci uczęszczają do Aqua Parku oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innych grach. Nie zabraknie też tradycyjnego zwiedzania. Z kolei w czasie kilkugodzinnego rajdu można podziwiać lokalną faunę i florę.

Obóz tenisowy – popularne kierunki

Myli się ten, kto uważa, że najlepsze wakacje to wakacje zagraniczne. Aby przeżyć niezwykłe przygody nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie ekscytująco może być w nad polskim morzem. Właśnie w takich regionach organizuje się najpopularniejsze obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

Obozy tenisowe adresowane są głównie do dzieci. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i uczniowie podstawówek. Na rynku znaleźć można też oferty dla rodziców z dziećmi.

Nasze dane kontaktowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]