Pikniki dla firm

Jeśli zależy ci na efektywności zatrudnianych przez Ciebie ludzi, musisz zadbać o to by atmosfera w pracy była jak najlepsza. Kluczowym elementem dobrej współpracy jest integracja i i umiejętność pracy w zespole nie tylko w firmie. Warto więc raz na jakiś czas oderwać się od zawodowych obowiązków i zorganizować piknik firmowy.

Jeśli piknik firmowy to tylko w stylu country!

Coraz bogatszy wachlarz propozycji oferowanych przez grupy eventowe pozwala na wybór pomiędzy wieloma atrakcyjnymi rozwiązaniami organizacji imprezy firmowej. Jedną z nich może być piknik firmowy w stylu country. Organizator zapewni odpowiednie rekwizyty w postaci kowbojskich kapeluszy, bandam czy rewolwerów na wodę, zadba też o catering i rozrywki w stylu rodeo.

Połączenie pikniku firmowego i sportowej rywalizacji

Korporacje, ze względu na fakt, że zatrudniają większą ilość pracowników mogą zdecydować się na organizację pikniku firmowego wraz z rozgrywkami w piłkę nożną lub inną dyscyplinę sportową. Gdy piknikowanie połączone jest z rozgrywkami poszczególnych drużyn cały całe wydarzenie z pewnością wszystkim zapadnie w pamięć na długie lata.

Uatrakcyjnij swój piknik firmowy

Osoby odpowiedzialne za organizacje imprez firmowych poza koordynacją całego eventu, niejednokrotnie oferują dodatkowe atrakcje np. parków rozrywki. Można w nich znaleźć ścianki wspinaczkowe, trampoliny, są także ogromne dmuchane zamki i baseny z kolorowymi piłkami. Na pozór może się wydawać, że to zabawki przeznaczone raczej dla dzieci, jednak rzeczywistość wskazuje, że nawet dorosły, poważny człowiek, ukrywający się na co dzień za oficjalnym strojem chętnie wraca do lat dziecięcych.