Organizacja imprez

Agencja KlapsArt zajmuje się organizowaniem wszelkiego rodzaju koncertów, przedstawień, imprezy firmowych, wesel, a także niezapomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich.

Posiadamy również obszerną ofertę imprez dla najmłodszych, są to między innymi warsztaty edukacyjne, przyrodnicze, terapeutyczne oraz przedstawienia teatralne. Nauczycielom oferujemy swoją pomoc przy planowaniu zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwe jest zintegrowanie dzieci z najróżniejszych środowisk.

Jeżeli planowanie różnych eventów nie jest Twoją silną stroną, a zbliża się jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu – ślub, możesz zwrócić się do nas po pomoc. Przedstawimy Ci ofertę miejsc, w których urządzisz niezapomniane przyjęcie weselne. Nie zapomnimy również o zaplanowaniu imprezowego pożegnania ze stanem wolnym, czyli wieczoru kawalerskiego i panieńskiego!

Często gościmy na małych i dużych scenach ośrodków kultury, klubów, teatrów oraz w szpitalach, szkołach i przedszkolach. Proponujemy coś dla oka i ucha na wszystkie okazje, z przyjemnością zorganizujemy imprezę kulturalną, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. W chwili obecnej podejmujemy współpracę z wieloma firmami, artystami oraz zespołami na terenie kraju i Europy. Pozostajemy otwarci na Państwa sugestie i zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej!