Laserowy paintball

Weekend to moment, w którym możemy odreagować całotygodniowy stres i naładować baterie na kolejny tydzień na uczelni. Propozycją, która może zaciekawić dzieci i dorosłych, jest laserowy paintball – to okazja do świetnej zabawy w gronie znajomych, a także możliwość aktywnego wypoczynku. Warto poszukać, czy w naszym miasteczku nie znajduje się firma zajmująca się organizacją tego typu rozrywki.

Sprzęt do gry w laserowy paintball

Ogólne zasady laserowego i standardowego paintballa są właściwie identyczne.Jednak w laserowym paintballu karabiny nie posiadają magazynku z kulkami z barwnikiem, które zostawiają plamy, a strzał jest bolesny. Pistolety oddają strzały za pomocą lasera – to w 100% bezpieczna gra, którą możesz zaproponować małym dzieciom. Oprócz broni niezbędny jest także uniform, który reaguje na laserowe postrzały.

Typy scenariuszy z paintballem laserowym

Istnieje wiele scenariuszy gier z laserowym paintballem. Najpowszechniejszy to walka pomiędzy drużynami – uczestnicy zostają rozdzieleni na 2 przeciwne grupy. Wygrywa ta, której uda się wyeliminować z gry drugą drużynę lub zniszczy wrogi obiekt. Oczywiście, możemy stworzyć inny scenariusz gry – każdy dostarczy niezapomnianych wrażeń. Firmy oferujące takie usługi prześcigają się wymyślaniu nowych zabaw paintballowych.