Zdjęcia firmy na mapach Google – skuteczny sposób na zdobycie klientów

www.fotografsv.pl

Google Maps to najpopularniejsza aplikacja na smartfony. Codziennie korzystają z niej dziesiątki milionów internautów na całym świecie. Co ważne, przydaje się zarówno w nawigacji, ale też do znalezienia firm oferujących najróżniejsze usługi w pobliżu. To z tego względu powinnyśmy zadbać o to, by dane o naszej firmie były widoczne w Google Maps. Czym natomiast kierują się internauci przy podejmowaniu decyzji o skorzystaniu z danej oferty? Badania potwierdzają, iż w szczególnej mierze na ich decyzje wpływają zdjęcia umieszczone przez firmę. W jaki sposób je zatem przygotować?

Wirtualny spacer i zdjęcia firmy na mapach Google

Powinniśmy pamiętać przede wszystkim o tym, iż złej jakości zdjęcia nie przyniosą spodziewanych rezultatów – siedziba marki i sprzedawane przez nią towary muszą zostać sfotografowane w najwyższej jakości. Dobrym wyjściem będzie na pewno wykonanie interaktywnej prezentacji, dzięki której klienci przekonają się, jak wygląda firma. Najbardziej przydatne będzie to dla właścicieli pensjonatów albo lokali gastronomicznych.

Kto zrobi zdjęcia firmy na mapach Google?

Jak przed chwilą nadmieniliśmy, złe zdjęcia na pewno nie będą dla klientów impulsem do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Najbardziej odpowiednim pomysłem będzie zatem powierzenie ich wykonania dobremu fotografowi – zwłaszcza specjalizującemu się w zdjęciach do usług Google. Istnieją również firmy, które nie dość że sfotografują wnętrze firmy, ale również zrobią wirtualny spacer w Buisness View – zwykle przekłada się to na zwiększenie przychodów firmy.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]