Zaproś klienta do swojej firmy – wirtualny spacer dla biznesu

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto przygotowuje wirtualny spacer w Google Moja Firma? Koniecznie skieruj się tu

Wirtualne spacery Google to ciesząca się niezwykłą popularnością forma przeglądania różnych lokalizacji. Bez problemu w ciągu kilku minut możemy się tak przenieść m.in. na ulice Barcelony czy do dalekiego Phi Phi w Tajlandii, by na własne oczy podziwiać rajskie plaże. Dzięki temu sposobowi mamy możliwość nie tylko turystycznie zwiedzać zamorskie zakątki świata, ale również stworzyć spacer Google po naszej firmie czy restauracji oraz pokazywać je przyszłym klientom. Stworzenie takiego spaceru nie jest ani ani kosztowne, ani trudne, z kolei wygląda bardzo efektownie i jest skuteczne z biznesowego punktu widzenia. Czym ogólnie są wirtualne spacery Google? Dlaczego opłaca się ich użyć do reklamy?

Spacer Google — Google Street View

Spacer Google to możliwość zdalnego odwiedzania lokalizacji z całego świata. Działa to w ten sposób, iż Google robi zdjęcia sferyczne (360 stopni) danego miejsca, a w następnej kolejności łączy je i umieszcza w Google Maps. Z ich pomocą, po wejściu na daną lokalizację, mamy możliwość rozglądania się dół i w górę, na boki oraz możemy samemu decydować, w którym stronę chcemy patrzeć. Pozwala to na dokładne przyjrzenie się temu miejscu, prawie jakbyśmy się tam faktycznie znajdowali. Można również przechodzić kolejne metry i docierać do następnych punktów mapy — wciąż spoglądając w dowolnym kierunku i oglądając otaczający nas świat.

Czym jest spacer 3D po firmie?

Bardzo ciekawą i zyskującą popularność usługą jest wykonywanie wirtualnego spaceru VR po naszej nieruchomości, firmie czy hostelu. W przeciwieństwie do Google Street View, to my angażujemy fotografa, który po dotarciu na miejsce sporządza zdjęcia danej nieruchomości oraz składa je w wirtualny spacer. Cena usługi to ok. kilkuset złotych (jest to zależne z reguły od powierzchni nieruchomości) i trwa od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer 3D możemy udostępnić w wizytówce firmy w Google Moja Firma obok tradycyjnych zdjęć i dać możliwość obecnym i przyszłym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak samo jak przeglądają np. interesujące miejscowości w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru jest nieskomplikowane, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego udostępnienie w wizytówce, nie licząc rzecz jasna kosztu jego stworzenia, a spacer taki możemy także wstawić na naszą firmową stronę.

Czy warto stworzyć wirtualny spacer Google po firmie?

Spacer Google to bardzo efektowny sposób pozwalający na zwiedzenie danego lokalu przez przyszłego klienta. Z pewnością opłaca się przygotować taki spacer dla naszej firmy w celach biznesowych. Klienci, poznając nasz pensjonat, mieszkanie do wynajęcia czy biuro uzyskają masę pomocnych informacji, które pozwolą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszej oferty. Uznają nas również za profesjonalną markę. Spacer Google warto stworzyć nie tylko dla dla klientów, ale także i dla kandydatów do pracy – jeśli oczywiście zależy nam na przyciągnięciu pracowników dobrymi warunkami zatrudnienia. Jednostki, które uprzednio przekonają się wirtualnie o warunkach panujących w danej firmie, o wiele chętniej podejmą z nią współpracę. Spacer Google pomaga w pozycjonowaniu witryny oraz promowaniu naszego biznesu w Mapach Google. Spacery VR przeglądać na wszystkich urządzeniach, również tych mobilnych.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]