Wirtualny spacer klienci – na to klienci zwracają uwagę

wirtualny spacer Kraków

Google Street View zupełnie zmieniło internet. Nic więc dziwnego, iż jego zalety są wykorzystywane również przez przedsiębiorstwa. Za pośrednictwem tej usługi są w stanie pokazać swoim partnerom, jak prezentuje się siedziba firmy – a to pozytywnie rzutuje na renomę firmy. Zwykle na takie rozwiązanie decydują się sklepy, lokale gastronomiczne i hotele. Dzięki temu mają szansę przekazać klientom, że powinni wybrać ich usługi i – jak pokazują badania – takie działanie dają oczekiwane rezultaty. Dlaczego zatem warto zdecydować się na wirtualny spacer po firmie?

Wirtualny spacer po firmie – realne zyski

Na stworzenie wirtualnego spaceru po firmie warto postawić zwłaszcza ze względu na prestiż marki – badania pokazują, iż dobrze wpływa to na ilość osób, które wybierają jej ofertę. Firmy, które to zrobią, będą oprócz tego bardzo dobrze widoczne w Google Maps, a po wyszukaniu ich nazwy, internauci zobaczą odnośnik do prezentacji. To wszystko odbija się na większej ilości odwiedzin na stronie, natomiast efektem tego są zwykle większe przychody.

Komu powierzyć zrobienie wirtualnego spaceru po firmie?

Należy pamiętać o tym, że Google nie wykonuje fotografii danej firmy – musimy je wykonać we własnym zakresie. Zrobienie zdjęć i ich ustawienie w wirtualny spacer po firmie wiąże się jednak z posiadaniem specjalistycznych kwalifikacji – warto więc powierzyć je fachowcom. Na szczęście, na polskim rynku działają już agencje, które oferują tę pomoc.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]