Tworzenie reklam AdWords

AdWords

Wyszukiwarka Google daje Ci możliwość lepszego wypromowania strony internetowej. Za pomocą usługi Adwords sprawisz, że Twoja reklama wyświetli się na stronie wyników wyszukiwania. W jaki sposób to działa? Internauta wpisuje zapytanie w wyszukiwarce, a następnie, poza naturalnymi pozycjami, u góry lub po prawej stronie, widzi witryny reklamowane za pomocą Google Adwords.

Korzyści z używania Google Adwords

Główną zaletą Google Adwords jest to, że reklama dociera do klientów, którzy najprawdopodobniej będą zainteresowani Twoją ofertą. Dlaczego? Przyczyna jest prosta: reklama Adwords wyświetla się dopiero w momencie gdy internauta sformułuje zapytanie i jest dostosowana do słów kluczowych użytych przez niego. Kolejna korzyść jest taka, że system opiera się na modelu PPC – płacisz za pojedyncze kliknięcia w reklamę.

Google Adwords – Ty też możesz na tym skorzystać!

Opisywana forma promocji wykorzystywana jest przez osoby i firmy, które chcą zwiększyć ruch na swojej witrynie, rozwinąć sprzedaż, i w rezultacie, więcej zarobić. Google Adwords używają osoby prywatne, przedsiębiorcy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak również duże korporacje. Mówiąc w skrócie, Google Adwords przeznaczone jest dla każdego, kto pragnie zainteresować internautów swoimi produktami i usługami.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]