Torba płócienna z własnym nadrukiem – pomysł na promocję firmy

Przed firmami, które wybierają się na targi czy też zamierzają poprowadzić promocję, często stoi dylemat, jaki gadżet reklamowy zamówić. Musi on nie tylko przykuwać uwagę ewentualnych klientów, ale też być na tyle funkcjonalny, aby codziennie z niego korzystali i w ten sposób utrwalali więź z marką. Artykułem tego rodzaju jest m.in. torba z logo firmy.

Trwałość i inne zalety toreb z nadrukiem

Sprawdzając ofertę drukarni zajmujących się nadrukami na gadżetach reklamowych w mgnieniu oka dostrzeżemy, że pod hasłem “torba” ukrywa się mnóstwo artykułów. Są to m.in. torby na zakupy – bardzo funkcjonalny i prawdopodobnie najpopularniejszy gadżet promocyjny. Nadruk nazwy akcji czy logotypu na jutowych, płóciennych i bawełnianych torbach na ramię po prostu pięknie wygląda i jest dostatecznie wytrzymały, aby przez długi czas utrzymywać się na tkaninie. Kolejnym atutem takich toreb jest ich cena. W zależności od wielkości zamówienia oraz rodzaju torby, koszt przeważnie zaczyna się od paru złotych za jedną sztukę. Grafikę można nanieść również na torbach termoizolacyjnych, podróżnych bądź na laptopa. Są to akcesoria, które docenią np. organizatorzy prestiżowych konferencji oraz pokazów. Oczywiście, cena toreb tego rodzaju i wykonania nadruku na nich jest wówczas dużo wyższa – dochodzi nawet do kilkudziesięciu złotych.

Co zamówić razem z torbami z nadrukiem?

Podmioty organizujące działania promocyjne na ogół zamawiają kilka rodzajów gadżetów. Winny więc złożyć zamówienie w hurtowni z gadżetami, która posiada w ofercie jeszcze kilkadziesiąt innych produktów promocyjnych do zadruku. Równolegle z torbami na ramię warto zlecić m.in. nadruk na ręcznikach, plecakach typu worek czy innych praktycznych produktach z tkaniny albo dodać do zamówienia o typowe gadżety reklamowe, jak długopisy, ołówki oraz smycze, które bezustannie cieszą się zainteresowaniem klientów.