Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku – co możesz zyskać?

Znajdź specjalistów, którzy wykonają zdjęcia panoramiczne w Google

Zdjęcia 360 stopni to nadzwyczaj atrakcyjna i stosunkowo nowa forma przedstawiania wnętrz przedsiębiorstw czy lokali usługowych. Zazwyczaj spotykamy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na najczęściej używanym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na opublikowanie na tablicy firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak zatem możesz użyć zdjęcia 360 stopni do wyróżniania Twojej firmy? Wskazówki przedstawiamy poniżej.

Czym charakteryzują się panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod wszystkimi kątami. Swobodne przesuwanie zdjęcia sprawia wrażenie osobistej obecności w oglądanym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku umożliwiają odwiedzenie nieruchomości, budynku czy lokalu poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju przygotowuje się z pomocą specjalnej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników wyłączną różnicą w porównaniu do zwykłych fotografii cyfrowych jest możliwość wybrania myszką takiego zdjęcia, a potem poruszanie nim w każdym kierunku.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – reklamuj swoją firmę na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to wspaniały sposób na reklamę własnego biznesu bądź firmy. Panoramy 360 stopni dają duże możliwości zaprezentowania pomieszczeń hostelu, biura albo lokalu gastronomicznego. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej intrygująca i pozwala dokładnie poznać oglądane miejscem. Udostępnienie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na postrzeganie naszej firmy przez klienta oraz podniesie jego zaufanie do świadczonych przez nas usług, co zaowocuje o wiele wyższym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto opublikować na Facebooku zwłaszcza kiedy prowadzimy biznes, który opiera się na komfortowych pomieszczeniach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale także jeśli chcemy pokazać naszym klientom miejsce, w którym pracujemy lub zachęcić potencjalnych pracowników, by odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij zawodowca!

Wykonanie panoramy sferycznej, wprawdzie teoretycznie jest możliwe do zrealizowania na własną rękę, jednak do celów marketingowych warto wybrać doświadczonego fotografa, który zajmuje się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Czemu to zalecane rozwiązanie? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność stworzenia dobrych jakościowo fotografii, które oprócz tego będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest również trudno dostępna ani kosztowna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy listę fotografów zalecanych przez Google do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google oraz zamieścili wyznaczoną liczbę prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]