więcej o SEO na seo4.net/faq/co-to-jest-seo/

SEO – wstęp do pracy pozycjonera

SEO – jest to skrót od angielskich słów Search Engine Optimization, co można przetłumaczyć jako optymalizację witryn internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Optymalizacja, a SEO

Optymalizacja wybranej strony ma uczynić ją przyjazną dla robotów i użytkowników. W trakcie optymalizowania witrnyny szczególną uwagę zwraca się na zoptymalizowanie kodu, zarówno HTML, jak i pozostałych np. CSS, jak i treści oraz grafik.

Roboty wyszukiwarek internetowych i ich znaczenie dla SEO

By uzyskać satysfakcjonujące efekty, warto dowiedzieć się, jak funkcjonują roboty wyszukiwarek. Roboty Przemierzają Internet, indeksując oraz katalogując strony, a następnie umieszczają dane w specjalnie stworzonych do tego bazach.

Linkowanie wewnętrzne na stronie www, a SEO

Sprawna nawigacja na stronie, zarówno przez użytkowników, jak i roboty wyszukiwarek, jest możliwe dzięki odpowiedniemu linkowaniu wewnętrznemu.

Black Hat SEO i White Hat SEO

Istnieje podział na tzw. Black Hat SEO i White Hat SEO. Black hat dotyczy technik nieetycznych z punktu widzenia Google. White hat SEO jest natomiast jego przeciwieństwem i właśnie na nim powinna opierać się praca prawdziwego pozycjonera.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]