Projektowanie stron internetowych – nie rób tego sam

Chcesz sprawdzić, kto oferuje projektowanie stron www Kraków? Na co czekasz? Koniecznie odwiedź seo4.net

Wygoda stron www wynika w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc witryny www powinniśmy nie tylko pamiętać o względach wizualnych, ale także doświadczeniu klientów – jeśli nawigacja na serwisie będzie dla nich przyczyną trudności, od razu wejdą na drugą witrynę lub wybiorą towary innej firmy. Aby zatem strona przyniosła nam oczekiwane korzyści, powinniśmy zatroszczyć się o to, by była odpowiednio zaprojektowana. Jak więc wygląda profesjonalnie stworzona strona? Jak zadbać, by goście nie opuścili jej zbyt szybko?

Zasady projektowania stron internetowych

Główną regułą, którą należy sugerować się projektując strony internetowe jest wyróżnienie najważniejszych elementów portalu – ściągną wtedy wzrok użytkownika i skłonią go do kliknięcia. Prosto osiągnąć to można dzięki użyciu zdecydowanych barw, nie zapominając oczywiście o tym, żeby tony bilansowały się na ekranie. Ważne jest także to, żeby najważniejsze części strony osadzić na osi, po której wędruje wzrok użytkownika – to kwestia rozwiązań od dawna obowiązujących w sieci.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak nietrudno się domyślić, stworzenie skutecznej strony www nie jest łatwe. W przypadku strony komercyjnej nietrafionym pomysłem będzie zatem amatorskie jej zaprojektowanie. Chcąc mieć gwarancję, że strona będzie generować korzyści, należy powierzyć to fachowcom – najlepiej firmie doświadczonej zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]