Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Więcej o pozycjonowaniu stron Kraków.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda użycia go do znalezienia potrzebnych towarów i usług przyczyniła się do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce obecnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony www nie znaczy, że klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Wiele małych firm, działających tylko na niewielkim obszarze czy też wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie bądź w Katowicach, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – zaprezentuj swoje usługi potencjalnym odbiorcom

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach usług lub sklepów stacjonarnych używają zwykle fraz lokalnych, a więc obejmujących nazwę danego miasta, przykładowo “sklep odzieżowy kraków”, “restauracja gruzińska kraków” lub “wizażystka kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla mniejszych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swoich usług docelowym odbiorcom, zamieszkującym na danym obszarze. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, że działania SEO skierowane są na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się projektowaniem stron internetowych i optymalizacja, pozycjonowaniem od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu na wskroś rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym biznesom poprawić widoczność ich stron firmowych i w ten sposób pozyskać nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie link building, rozbudowę treści, a także optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a klient może monitorować na bieżąco rezultaty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]