Nie tylko mapa – firma w Street View

firma w street view

Google Street View to najbardziej kreatywne rozwiązanie internetowe współczesnego świata. Ułatwia oglądanie odległych państw i wielkich aglomeracji bez wychodzenia z domu – dzięki pomocy przeglądarki Google. Także firmy na terenie całego kraju (np. w Krakowie czy Poznaniu) mogą skorzystać z idei Street View.

Zaciekaw klientów prezentacją firmy w Street View

Innowacyjność witryny Street View to niewątpliwie danie szansy internautom z różnych krajów oglądania obcych państw oraz zabytków. Wystarczy wstawić w Google Maps precyzyjną lokalizację, a naszym oczom ukażą się panoramiczne fotografie danego miasta lub regionu. Przypomina to trochę, jakbyśmy byli na wirtualnej wycieczce, mogąc udać się w każdym kierunku. Firma lub korporacja może korzystać ze Street View udostępniając użytkownikom zdjęcia swojego wnętrza. Ma to wielkie znaczenie przede wszystkim w przypadku obiektów handlowych. Street View stanowi doskonały impuls zachęcający do obejrzenia naszej oferty wielu nabywców.

Firma w Street View – czego przeważnie szukają internauci

Koncepcja firmy w Street View jest połączona z usługą Google Maps, z której nierzadko korzystają konsumenci szperając po sieci w poszukiwaniu danych o miejscowych restauracjach, salonach kosmetycznych czy urzędach. Programy te są rzecz jasna przystosowane do urządzeń przenośnych. Trzeba jednak podkreślić znaczenie wysokiej jakości fotografii, opublikowanych w tej wizytówce on-line, bo to powoduje, że odbiorcy zainteresują się naszą firmą w Street View. Zwerbujmy więc znającego zasady Google fotografa, jeśli chcemy skorzystać z tej usługi.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]