Firmy z certyfikatem Google Partner. Dlaczego warto z nimi współpracować?

Google Partner - unikalną ofertę sprawdzisz w tym miejscu

Google AdWords jest wymieniany wśród najskuteczniejszych metod umożliwiających reklamę w internecie. Polega na wyświetleniu internautom linków sponsorowanych o zawartości dopasowanej do danego wyszukiwania i może zwiększyć zyski aż o kilkadziesiąt procent, o ile kampania AdWords zostanie odpowiednio zorganizowana. Na przekór temu, co myśli część czytelników, zaplanowanie wydajnej strategii AdWords to sprawa dla sprawdzonych profesjonalistów i bez właściwych umiejętności jest niemal niewykonalne. Warto zatem powierzyć to sprawdzonej agencji SEO. Jak ją wybrać? Nie jest to problemem – wystarczy jedynie dowiedzieć się, czy wybrana firma uzyskała certyfikat Google Partner.

Tytuł Google Partner

Google Partner to system, który internetowy koncern przygotował, by zapewnić klientom korzystającym z AdWords fachową obsługę. Polega on na udzielaniu firmom SEO odpowiednich porad, z którymi są one w stanie stworzyć efektywne strategie dla swoich kontrahentów. Aby firma zdobyła certyfikat Google Partner, jej specjaliści muszą posiadać certyfikaty Google AdWords, zaś ona sama musi udowodnić sprawność w kierowaniu funduszami strategii. Google przyznaje certyfikat Google Partner firmie SEO dopiero po starannym jej przetestowaniu. Co jednak znaczy on dla zamawiających?

Google Partner – czemu jest to ważne?

Tytuł Google Partner świadczy o tym, iż pracownicy wybranej agencji posiadają umiejętności, które umożliwiają dobór najlepszych taktyk podczas zarządzania kampanią. Dzięki Google Partner zyskujemy również pewność, iż firma, którą wybierzemy, ma dostęp do rozmaitych nowinek oferowanych przez sieciowy koncern, a jej pracownicy biorą udział w różnych szkoleniach organizowanych przez Google, jak również mogą korzystać z jego wsparcia technicznego.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]