Business View – dlaczego warto

businessview w Krakowie »

Business View to nowoczesna technologia demonstrowania siedziby różnego rodzaju obiektów publicznych, na przykład klinik, dostępna powszechnie na stronach wyszukiwarki Google. Opiera się na pomyśle tzw. wirtualnego spaceru oraz serii fotografii w perspektywie 360 stopni. Zobaczmy więc, do czego wykorzystywana jest ta ciekawa prezentacja.

Business View jako funkcjonalne narzędzie reklamowe

Dzięki idei Google Business View możemy sprawdzić jak prezentuje się dana firma od wewnątrz. Z usługi możemy skorzystać zarówno używając tradycyjnej przeglądarki Google – wyszukując nazwę firmy (co sprawi, że prezentacja będzie widoczna po prawej stronie wyników przeglądania) oraz przez tak zwane Google Street View. Jest to doskonała metoda na wypromowanie firmy, będąca uzupełnieniem działań marketingowych on-line – klienci często poszukują informacji o miejscach użyteczności publicznej: kinach, restauracjach, siłowniach czy klinikach medycyny estetycznej.

Business View – szansa dla biznesu

Wykorzystanie możliwości, jakie daje Business View może dać wymierne profity nie tylko przedsiębiorstwom zlokalizowanym w wielkich miastach tj. Kraków czy Wrocław. Pamiętajmy bowiem, że ten model promocji wywołuje też większą liczbę odwiedzin na firmowej witrynie internetowej, więc warto to przekuć w sukces. Wszystko, co musimy zrobić, to znaleźć licencjonowanego fotografa, który przygotuje komplet fotografii pomieszczeń, wypełniających kryteria Google.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]