Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Wyprawy - ta niebywała oferta Was zadowoli

Lubisz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem ceniącym solidnie przygotowane i bezpieczne wycieczki w gronie wykwalifikowanych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych podróżników

Planujemy trekkingi, których celem są pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do zwolenników turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które uwielbiają czynne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w tego typu wyprawach. By wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest świetna kondycja fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to trekking dla podróżnych sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w eskapadach na szczyty gór powyżej 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o dużej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne przeżycia. Umożliwiają zarazem realizację marzeń oraz sprawdzenie się w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl zatrudnia profesjonalnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają na wylot naturę górskiego obszaru, ale również chętnie dzielą się posiadaną wiedzą z uczestnikami wyprawy. Są oni także w stanie zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Dolomity oraz Alpy.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]