Nocleg Krynica – „Apartamenty z Kominkiem”

nocleg Krynica Zdrój

Krynica zdrój jest w stanie rozkochać w sobie niejednego gościa. Mimo, że kojarzymy ją zwłaszcza z czystym klimatem i zdrowotną wodą bijącą w tym mieście, to coś dla siebie znajdą także amatorzy pięknych krajobrazów oraz zabytków. W Krynicy zlokalizowanych jest mnóstwo XIX-wiecznych budowli, których większość wzniesiona była z myślą o przyjeżdżających tu niegdyś z całej Europy letnikach. Również obecnie Krynica Zdrój szczyci się wielką popularnością, a co sezon ściągają tu letnicy z całej Polski. Jak jednak wygląda sytuacja z miejscami noclegowymi?

Noclegi Krynica Zdrój – pensjonaty

Jak nietrudno się domyślić, sporą część miejsc noclegowych w tym ciekawym miejscu zajmują pensjonaty. Goście, którzy wybiorą właśnie tego rodzaju noclegi Krynica Zdrój, mogą liczyć na bardzo bogatą ofertę – niezależnie od wielkości portfela, każdy przyjezdny z całą pewnością wyszuka nocleg dla siebie. Oprócz tego funkcjonują tu również liczne wille, gdzie klienci mogą wynająć mieszkania.

Noclegi Krynica Zdrój w kwaterach

Ci goście, którzy nie posiadają sporego portfela, mogą w Krynicy wybrać najęcie którejś z tańszych kwater. Z uwagi na coraz większe zainteresowanie tym miastem, często znaleźć można noclegi Krynica Zdrój oferowane w niskich cenach. Ich goście nie mogą wprawdzie liczyć na takie udogodnienia, jak w hotelach, jednak pozwolą im poznać Krynicę wraz z jej najładniejszymi zabytkami.

Nasze dane kontaktowe:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]