Nie spędzaj urlopu bezczynnie – skorzystaj z ofert aktywnych wypraw

Nigdy wcześniej nie spotkałeś tak korzystnej oferty wycieczek dla aktywnych!

Znane są dwa typy ludzi: ci, którzy czas wolny uwielbiają spędzać na przyjemnej bezczynności i ci, którzy każdy dzień wolny pragną zorganizować sobie tak, żeby zrobić coś spektakularnego, czego do te pory nie doświadczyli. Właśnie dla takich osób agencje turystyczne przygotowują nieszablonowe oferty wypraw dla aktywnych.

Szansa na nawiązanie długoterminowych znajomości – aktywne wyprawy

Aktywne wycieczki to sumiennie przygotowane parodniowe wyprawy dla osób, które chcą zobaczyć różne zakątki świata oraz naszego kraju od kompletnie nowej strony. Program takich wyjazdów jest jest pełen fantastycznych atrakcji, których zwykły turysta nie zazna z pozycji wygodnego fotela na werandzie wynajętego domku w górach. Wycieczka dla osób szukających interesujących doświadczeń to także świetna szansa, by zdobyć kolejne umiejętności, bo w wielu przypadkach wiąże się ze szkoleniami nieodzownymi do opanowania zasad przeżycia na określonym terenie. W czasie wycieczki w góry można m.in. nauczyć się używania raków i czekana czy poruszania się po via ferratach. Uczestnicy poznają metody survivalu, a także tego, co zrobić w niebezpiecznych sytuacjach, które mogą ich spotkać, a więc np. w przypadku lawiny. Należy także dodać, iż taka wyprawa w góry pełna jest skomplikowanych wyzwań wymagających zaufania i współpracy między uczestnikami, co może skończyć się nawiązaniem wieloletnich znajomości.

Gdzie organizowane są wyprawy dla aktywnych?

Najciekawsze wycieczki, do których musimy wykazać się odpowiednią kondycją fizyczną, to zwłaszcza wyprawy w góry, w tym również w góry wysokie, a celem są wierzchołki zlokalizowane na całym świecie. Osoby bez doświadczenia w wyprawach górskich, ale z mocną kondycją, mogą zapisać się np. na trekking po Podhalu i zdobyć cztery najbardziej znane szczyty tego rejonu: Giewont, Turbacz, Trzy Korony i Babią Górę. Mogą również zabrać się na Sycylię, gdzie zobacząz bliska sycylijskie parki narodowe, wulkan Etna i przespacerują się ulicami zachwycających miast tej wyspy – Trapani, Katanii oraz Palermo. Lecz Stary kontynent to nie jedyne tereny, dostępne dla niedoświadczonych podróżników – bez problemu poradzą sobie także podczas wycieczki w Himalaje bądź do Namibii.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]