Gdzie wynająć pokoje w Gdyni – w hotelu czy w pensjonacie?

Gdynia jest jednym z najbardziej rozwijających się miejscowości Pomorza – z małej rybackiej wioski powstałej w 1926 roku szybko przekształciło się w nowoczesną aglomeracjęprzyciągającą turystów i inwestorów. Chcesz przyjechać na urlop do Trójmiasta? Sprawdź, co warto zobaczyć i gdzie wynająć pokoje w Gdyni.

Zabytki i pokoje w Gdyni

Jednym z najpopularniejszych wśród turystów punktów w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Podróżnych przyciągają m.in. zacumowane muzealne okręty – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne trasy spacerowe, restauracje i stragany. W trakcie wakacji w Gdyni należy także odwiedzić Kamienną Górę, z której można podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Atrakcji dla rodzin z maluchami dostarczy natomiast infobox – nowoczesny budynek z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Pragniesz przyjechać na kilka dni do Gdyni? Żaden problem! Miasto to posiada rozbudowaną bazę noclegową obejmującą sieci hotelowe, apartamenty i mieszkania do wynajęcia, prywatne pensjonaty, jak również pokoje gościnne. Czemu warto zdecydować się na tę ostatnią opcję?

Pokoje w Gdyni – zalety

Pokoje gościnne gwarantują wynajmującym prywatność i najwyższy komfort, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pokoje z odtwarzaczem DVD, telewizorem, prywatną łazienką z kabiną prysznicową, a także żelazkiem, deską do prasowania oraz czajnikiem na specjalne życzenie, pozwolą zrelaksować się po dniu pełnym przeżyć. Pokoje w wersji bed and breakfast są przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, jednocześnie zapewniając domowe i smakowite posiłki w niewysokiej cenie.