Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

Potrzebujesz tabliczek na drzwi? Powinieneś odwiedzić ten adres

W każdym budynku znajduje się całe mnóstwo różnorakich pokoi o mniejszym lub większym znaczeniu. Sprawne poruszanie się po nich – zarówno odwiedzającym, ale także osobom zatrudnionych w danym obiekcie – umożliwiają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę szeroki. Jakiego typu tabliczki na drzwi można kupić? Czym wyróżniają się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach są wykorzystywane?

Właściwe oznakowanie obiektu podnosi przejrzystość jego funkcjonowania. Nie ma znaczenia czy chodzi o biuro, przedszkole, sklep czy urząd – rzetelne oznaczenie pomieszczeń umożliwia ekspresowe odnalezienie pokoju, który w danym momencie jest przez nas poszukiwana. Tak dzieje się między innymi w szpitalu czy szkole. W przypadku biur, urzędów oraz banków tabliczki na drzwi ułatwią odnalezienie pokoju, w którym zawodowe obowiązki wykonuje poszukiwana przez nas w danym momencie osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można dowolnie wymieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w zakładzie pracy ma miejsce zwolnienie pracowników, opis na tabliczce można bez trudu zmienić. Pozwala to więc zaoszczędzić sporą ilość gotówki – nie trzeba wszak wydawać pieniędzy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez żadnych trudności rozdzielić pomieszczenia o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzono dla załogi konkretnej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te sale, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Stosując tabliczki na drzwi, można także oznaczyć punkty, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Bardzo często na tych tabliczkach w miejscu napisu umieszczony jest skreślony symbol papierosa. Dla znacznej części osób przekaz takiego rodzaju znaku jest zatem naprawdę czytelny. Wspomnieć warto także, że tabliczki informacyjne umieszcza się także przy wejściu do obiektów, które posiadają ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Nasze dane kontaktowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]