System monitoringu – KrakSatMedia

Monitoring to doskonały sposób na wyeliminowanie wielu zagrożeń. Warto obecnie stosować go z uwagi na to, że tego typu systemy są ogólnodostępne, i znacznie mniej kosztowne niż dawniej. Nasi rodacy dobrze o tym wiedzą i częściej po nie sięgają, nie tylko unikając włamań, ale również bez problemu wykrywając bandytów. Gdzie zatem monitoring jest najczęściej używany?

Zainwestuj w monitoring i mieszkaj spokojnie

Jeszcze parę lat temu przywilej, na który byli w stanie zdecydować się jedynie najzamożniejsi, dziś, dzięki mniejszym kosztom, uznana metoda ochrony naszych domów. Monitoring domowy często współpracuje z czujnikami ruchu, natomiast zastosowanie kamer na podczerwień umożliwia widok na swoją działkę nawet gdy jest ciemno.

Problemy z bezpieczeństwem w szkole? Rozwiązaniem będzie monitoring

Problem bezpieczeństwa uczniów od dawna jest istotną kwestią. Niebezpieczeństwo może pochodzić nie tylko od ich podopiecznych, ale również osób, które, pomimo przepisów znalazły się na terenie placówki. Monitoring daje szanse prędko i bez niepotrzebnych trudności uporać się z tym kłopotem, natomiast dyrektorzy mogą centralnie widzieć całą placówkę.

Monitoring w firmach

Nasza załoga niestety nie zawsze okazuje się godna zaufania, pozwalając sobie na zachowania, przez które pracodawca narażony jest na straty. Montując monitoring, pracodawcy mogą bez większych starań zapobiec takim przypadkom, bo zatrudnieni, którzy wiedzą, że ich ruchy są śledzone, mniej chętnie będą decydować się na takie kroki. Właściciele firm powinni jednak pamiętać, że montując monitoring, są zobowiązani powiadomić o tym zatrudniane przez siebie osoby.

Nasze dane kontaktowe:
KrakSatMedia
os.Oświecenia 35/16
31-636 Kraków

Mob.: 508-970-920
E-mail: [email protected]