Zwiększ pakowność swojego auta – zamontuj bagażnik dachowy typu box

Chcesz kupić box dachowy? Wejdź na ebagaznik.pl.

Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca transport dużej liczby bagaży, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz innych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, boxy dachowe, a także listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, korozję czy zniszczenia. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie jazdy. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika musi być odpowiedni do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają pokaźną pojemność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Transport bagażu na dachu auta to bardzo użyteczne rozwiązanie, które stosuje ogromna grupa kierowców. Bagażniki dachowe nabywają przede wszystkim osoby aktywnie spędzające wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, a także inne akcesoria turystyczne, których ze względu na rozmiar nie umieścimy wewnątrz samochodu.

Nasze dane kontaktowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]