Wycieraczki marki Bosch

Firma Bosch – producent wycieraczek do aut

Firma Bosch trudni się w produkcji części samochodowych. Duży popyt na produkty firmy Bosch, wiąże się z stosowaniem przez nią nowych technologii. Jednym z jej wytworów są wycieraczki do auta. Do wynalazków nowej generacji można zaliczyć: wycieraczki z napędem elektrycznym, spojlerem, czy zastosowaniem gumy syntetycznej. Firma Bosch zajmuje się sprzedażą wielu rodzajów wycieraczek samochodowych.

Wycieraczki Bosch AEROTWIN

Bezprzegubowe wycieraczki samochodowe firmy Bosch to innowacyjny sposób oczyszczania szyb. Sprężysta i płaska szyna wyparła tradycyjną konstrukcję przegubową. Do największych walorów nowych wycieraczek zaliczyć można idealne dopasowanie do krzywizny szyby.

Wycieraczki Bosch typu TWIN

Dzięki zamontowanemu w wycieraczkach Bosch typu TWIN Quick Clip (uniwersalnemu adapterowi), ich demontaż jest niebywale szybki oraz prosty. wzmocnione dodatkowo sztyftami, metalowe ramię zwiększa ich trwałość , a także odporność. Zainstalowanie spojlera po stronie kierowcy w wycieraczkach Bosch sprawia że idealnie przylegają one do szyby, nawet w trakcie bardzo szybkiej jazdy.

Postaw na bezpieczeństwo jazdy – zakup dobre wycieraczki

Wszystkie wyżej wymienione cechy wycieraczek samochodowych firmy Bosch, odpowiadają za komfort i bezpieczeństwo podróży. Dlatego warto zakupić dobre wycieraczki, ugruntowanego na rynku producenta.