Wycieraczki Bosch Aerotwin

O wycieraczkach Bosch specjaliści mówią, że są to jedne z najbardziej wartościowych artykułów w swoim segmencie. Ich renoma nie powinna nikogo zaskakiwać – Bosch co rusz opracowuje nowe technologie, dzięki którym komfort użytkowania aut znacząco się podnosi. Wśród najbardziej cenionych artykułów tego producenta są wycieraczki Bosch Aerotwin.

Wycieraczki Bosch Aerotwin – innowacyjność i wygoda

Należy zauważyć, że wycieraczki bezprzegubowe są oryginalnym pomysłem tej firmy. Zaniechano korzystania z tych nieefektywnych podzespołów i zamieniono je na elastyczny korpus ściśle dotykający szkła. Rozwiązanie to tak przypadło do gustu koncernom samochodowym i ich klientom, że szybko do produkowanych przez siebie produktów wprowadziły je również inne firmy.

Gdzie są używane wycieraczki Bosch Aerotwin?

Przypadków ich użycia jest bardzo dużo – wycieraczki Bosch Aerotwin są używane przez takie koncerny, jak Kia, Mercedes czy Volvo. U dilerów te wycieraczki samochodowe dostępne są także jako części wymienne, a ich wykorzystanie możliwe jest nawet w autach, które hale produkcyjne opuściły dekady temu.

Wycieraczek Bosch Aerotwin możesz używać we wszystkich samochodach

Wycieraczki do szyb Bosch sprzedawane są w szerokiej gamie wersji – dzięki temu bez problemu dopasujemy je do używanego przez nas auta. Szyna dobrze dobranej wycieraczki Bosch Aerotwin idealnie przylega do okna samochodu, podnosząc wydajność nawet o 200 procent.

Czemu opłaca się postawić na wycieraczki Bosch Aerotwin?

Wyprodukowane z najlepszych tworzyw, wycieraczki do aut Bosch na pewno wytrzymają wiele sezonów, a ich wymiana dzięki technologii Quick Clip zajmuje tylko parę minut.