Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Tu uzyskasz więcej szczegółów o Renault części

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy lubią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego producent są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, podwozia, układu chłodzenia i silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii użytkowników wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się posiadacze modelu Clio. Podobne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]