producent oświetlenia dla automotive i mobility

Oświetlenie dla automotive i mobility – kto je produkuje?

Wyjątkowo ważnym elementem bezpieczeństwa jazdy jest oświetlenie samochodowe. Nieprawidłowe ustawienie świateł bądź zlekceważenie obowiązku wymiany zbitej lampy może w rezultacie doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze, co nierzadko kończący się kolizją. Stosowanie najwyższej jakości niezawodnych świateł jest ważne zwłaszcza w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa dzień w dzień ręczy za bezpieczeństwo tysięcy podróżnych. Jednym z rodzimych producentów wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Producent oświetlenia dla automotive i mobility – nie tylko lampy przednie, boczne i tylne

W praktyce w asortymencie OE Industry znajdziemy dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp przednich, bocznych i tylnych do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, spółka dostarcza też LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w złych warunkach pogodowych i dające światło o barwie podobnej do światła naturalnego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które stosowane są między innymi przez kierowców pojazdów rolniczych, specjalnych czy off-road. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla służb miejskich bądź pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też stosowane przez nieliczne służby światła niebieskie i białe. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał też o lampach wewnętrznych (w tym o praktycznych lampkach do czytania), które znacząco poprawiają komfort życia profesjonalnych kierowców spędzających mnóstwo dni w podróży. A to tylko ułamek produktów OE Industry.

OE Industry wnikliwie analizuje potrzeby swoich klientów

Kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta jest czymś więcej niż typowym producentem oświetlenia samochodowego. To doświadczona kadra ekspertów gotowa zrealizować pomysł klienta, opracowując najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego projektu, przez produkcję prototypu, aż po jego certyfikację. Co istotne, OE Industry świadczy też wsparcie posprzedażowe. Wskutek skrupulatnych analiz oczekiwań swoich odbiorców, budowania doświadczonego zespołu specjalistów oraz zaangażowania w wieloaspektowe testowanie swoich produktów, OE Industry zyskało pozycję lidera w branży oświetlenia automotive & mobility.

Nasze dane kontaktowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]