Lampy do Audi – oryginalne czy zamienniki?

Samochody Audi to dla większości miłośników motoryzacji synonim niezawodności i luksusu. Jak wszystkie samochody nie będą niestety niezniszczalne, a ich właściciel prędzej czy później będzie zmuszony wyeliminować różne usterki. Podzespołem, który najczęściej uszkadza się w samochodach Audi okazują się reflektory – jednak na rynku znajdziemy mnóstwo modeli tych podzespołów, wśród których są zarówno fabryczne części, jak reflektory pozostałych marek, ale w 100% zgodne ze standardami stosowanymi w pojazdach Audi. Które reflektory najlepiej się sprawdzą?

Alternatywy dla oryginalnych lamp Audi

Część kierowców decyduje się na lampy Audi produkowane przez inne firmy. Wybór podobnych podzespołów ma wiele mocnych stron. Przede wszystkim powinniśmy wspomnieć o cenie, która przy kupnie alternatywnych lamp potrafi być aż dwa razy niższa. Alternatywne lampy Audi zwykle nie odbiegają solidnością od podzespołów oryginalnych – jeśli rzecz jasna mają wymagane do użytkowania na szosach Starego Kontynentu certyfikaty. Miłośnicy przerabiania samochodów cenią także fakt, iż wśród nich możemy wyszukać produkty pasujące do aut Audi, ale wyglądające całkowicie odmiennie niż oryginalnie założone lampy Audi.

Lampy Audi – fabryczne modele

Oprócz tego w sklepach dostępne są także oryginalne lampy Audi. Ich wybranie będzie niezbędne, żeby gwarancja pozostała ważna. Wielu właścicieli aut skupiają się ponadto na tym, by ich pojazdy były w 100% oryginalne – dla takich osób kupno takich lamp Audi to najlepsze wyjście.