Zbliża się czas zakupów prezentów świątecznych

Figurki, samochodziki, gry komputerowe lub planszówki? A może książka? Wybór prezentów świątecznych nie będzie łatwy, a dorośli przed gwiazdką muszą naprawdę się natrudzić, by kupić upominek, który w pełni usatysfakcjonuje ich dzieci. Szczególnie wiele problemów sprawia z pewnością to, że prezent świąteczny powinien być niespodzianką – maluch nie ma prawa więc wiedzieć, jaką zabawkę otrzyma. Jak jednak sprawdzić, co będzie najbardziej odpowiednim upominkiem bez odkrycia swoich zamiarów? Jak znaleźć prezenty świąteczne?

Prezenty świąteczne – napisz list

Wysyłanie listów do św. Mikołaja ma barwną tradycję. To doskonała rozrywka dla dzieci, zaś dla ich rodziców okazja do tego, by sprawdzić, co kupić im w święta. Dzięki temu ustrzeżemy się niemiłych niespodzianek, kiedy w Wigilię dziecko jest nie do końca radosne z powodu upominku, który dostało. Największą przyjemność takie listy przyniosą małym dzieciom, ale ich pisanie możemy zasugerować także tym starszym, które powątpiewają w istnienie św. Mikołaja – szczególnie, gdy spowodujemy, że w ich przekonaniu poddanie się temu zwyczajowi będzie czymś wyjątkowym.

Prezenty świąteczne – ciekawy konkurs

Mamy szansę tak zrobić na przykład odwiedzając stronę www.listdomikolaja.pl. Korzystając z nieskomplikowanego generatora zrobimy z maluchem interesujący wizualnie list, a potem wyślemy go na maila Mikołaja. Rozrywka okaże się tym atrakcyjniejsza dla dziecka, że wykonując taki list bierzemy udział w konkursie, podczas którego każdego dnia możemy zdobyć świetne prezenty świąteczne dla naszych pociech.