Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Zainteresowany sklepem WooCommerce? Kliknij w to miejsce

Chcesz założyć sklep internetowy? Jeżeli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i musisz zacząć od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest znakomitym rozwiązaniem.

Dlaczego zaleca się utworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak wielkim powodzeniem mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno zrozumieć fakt, że w konsekwencji opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano tej wtyczce, ma moc zalet. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można ekspresowo spersonalizować z wykorzystując darmowe lub płatne motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod popularne wyszukiwarki, co sprawia, że jest większa szansa na zdobycie wysokich pozycji w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć szerszej grupie klientów. Na skutek instalacji odpowiednich wtyczek poszerza się również funkcjonalność sklepu. W prosty sposób można w nim założyć bramki płatności i umożliwić klientom wykonanie przelewów za zakupy przykładowo za pośrednictwem PayU.pl albo Transferuj.pl. WooCommerce pozwala też na ewaluację sprzedaży (udostępnianie różnego rodzaju statystyk) oraz zespolenie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – tylko konieczne wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce rekomendujemy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zadbają o instalację tylko koniecznych, wypróbowanych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz właściwą semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci zbudują także blog, na którym szybko można informować użytkowników o nowościach oraz promocjach albo zamieszczać różne porady i recenzje sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]