Mieszkania do wynajęcia w Krakowie – gdzie szukać?

Najlepszym pomysłem dla poszukujących domu jest oczywiście kupno mieszkania, jednak nie zawsze możemy sobie na to pozwolić. Oprócz tego duża grupa szukających po prostu nie potrzebuje posiadać swojego lokum – dla przeprowadzających się do Krakowa wyłącznie do pracy lub szkoły korzystniejszym wyjściem będzie na pewno wynajęcie. W Krakowie dostępnych jest mnóstwo mieszkań do wynajęcia – obok budynków wolnostojących i ekskluzywnych mieszkań, znajdziemy również pokoje, które będą dobrym rozwiązaniem dla uczniów z nie tak grubym portfelem.

Koszty mieszkań do wynajęcia w Krakowie

Koszty wynajęcia mieszkań w Krakowie są bardzo rozmaite. Najmniej kosztowne są rzecz jasna pomieszczenia w mieszkaniach adresowanych do uczniów – łatwo możemy wyszukać anonse dotyczące 300-400 zł. Mieszkania do wynajęcia w Krakowie o przeciętnym metrażu – do trzydziestu m – możemy znaleźć nawet za trochę ponad 1000 PLN na miesiąc. Koszty zależą oczywiście od położenia – bowiem w okolicach Rynku Głównego zapłacimy nawet siedem razy więcej.

Mieszkania do wynajęcia w Krakowie – jak wydać mniej?

Do opisanych opłat dołączyć należy także prowizję naliczaną przez biuro nieruchomości. Jednak można tego uniknąć. Jak? Należy jedynie wejść na stronę ominposrednika.pl i tak znaleźć interesujące nas anonse. Warto dodać, że portal ten to poza tym najlepsze wyjście dla osób oferujących wynajem, bo w ten sposób mają szansę również skorzystać z opcjonalnych narzędzi im dedykowanych.