utrzymanie wordpress, opieka nad stroną www

Czy warto zamówić opiekę techniczną WordPress?

WordPress, który został stworzony przede wszystkim jako platforma blogowa, ekspresowo stał się nadzwyczaj często wykorzystywanym systemem zarządzania treścią. Ponieważ bez trudności można opanować podstawy jego obsługi, a przy tym jest niezwykle szybki, stosuje się go dzisiaj do projektowania wymyślnych stron i sklepów internetowych. Niemniej jednak ten system zarządzania treścią może być powodem kłopotliwych sytuacji, zatem ważną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Z jakiego powodu powinno się zlecić utrzymanie WordPressa ekspertowi?

Utrzymanie strony internetowej na aktualnej edycji CMS-a jest z pewnością istotnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednakże przedsiębiorstwa po uruchomieniu strony zapominają o okresowej instalacji najnowszych wersji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co narażają witrynę na ataki hakerskie lub zawirusowanie. Co więcej, pomimo że WordPress jest niesłychanie nieskomplikowanym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować nieoczekiwanymi problemami z poprawnym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Z tej przyczyny konieczne jest, żeby czynność tę realizowała zawsze osoba zaznajomiona z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału informatycznego, warto powierzyć aktualizację WordPressa niezależnemu ekspertowi.

Do kogo adresowana jest pomoc w zakresie aktualizowania WordPressa?

Usługa opieki technicznej nad stroną internetową to oferta adresowana w głównej mierze do klientów biznesowych, zarówno większych jak i niewielkich firm, którzy troszczą się o sprawne oraz trwałe działanie ich strony, a także zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest też freelancerom i blogerom mającym prywatne strony internetowe. W elementarnym oferowanym pakiecie zawarta usuwanie skutków infekcji, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych i wykonanie aktualizacji CMS-a. W wyższych pakietach oferowane są również różnego typu monitoringi (np. zmian wtyczek, zmian treści oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]