Czas napisać list do Mikołaja

W Wielkopolsce czasem w jego roli występuje Gwiazdor, na Podlasiu – Dziadek Mróz. Trudno byłoby wyobrazić sobie święta bez Świętego Mikołaja. Niezależnie od tego, jak go określamy, jego rola jest taka sama – przynosi dzieciom i ich rodzicom prezenty, powodując, iż święta są naprawdę radosną chwilą. Niestety w rzeczywistości obowiązek znalezienia podarków dla dzieci spoczywa na dorosłych, a to dla wielu ludzi staje się źródłem wielkich trudności. Jak wszak wybrać upominek, który odpowie na wymagania szkraba? Pomocny okaże się list do Mikołaja. Czemu opłaca się go wysłać?

Co osiągniesz pisząc list do Mikołaja?

Wysyłanie listów, za pośrednictwem których dzieci proszą o upragnione upominki ma długą tradycję. Każdy z nas w dzieciństwie napisał przynajmniej jeden podobny list i na pewno wie, jak dużo przyjemności dała mu ta rozrywka. Co istotne, list do Mikołaja będzie bardzo przydatny także dla rodziców – z nim z łatwością sprawdzą, o jakich zabawkach marzy ich pociecha. Warto też dodać, iż takie rozwiązanie gwarantuje stuprocentową dyskrecję – szkrab nie dowie się, iż upominek dostał od rodziców, nie zaś od Mikołaja.

Wygraj nagrody – napisz list do Mikołaja

W tym sezonie napisanie listu do Mikołaja wiąże się z jeszcze innymi korzyściami. Marka Mattel stworzyła bowiem akcję, która pozwala na zdobycie atrakcyjnych zabawek dla najmłodszych. O co chodzi? Pod adresem www.listdomikolaja.pl czeka na nas generator, za pomocą którego mamy szansę stworzyć unikalny list do Mikołaja. A ten raz dziennie wybierze najciekawsze listy oraz nagrodzi ich twórców.