Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Zainteresowany automatycznym księgowaniem? Skieruj się w to miejsce.

Biznesmeni wciąż szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas tracony na wykonywanie pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale także automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Jak działa automatyczne księgowanie przelewów?

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a później kontroluje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale również i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają jedynie 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, nadzwyczaj wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie natrafiają na problemy z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w twoim przedsiębiorstwie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to odpowiednia usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zdecydować się na tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu obsługuje należności abonamentowe, wobec tego bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach językowych czy niepublicznych, a więc wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się też hotelom, hostelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]