Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Jesteś zainteresowany dobrą ofertą kursu rysunku? Nie czekaj! Skieruj się na domin-krakow.pl

Lubisz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o studia na wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują przyjazną atmosferę i najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach pragnących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika czy malarstwo. Z tego typu kursów korzystają także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, projektowaniem wnętrz czy digital designem. Świetnym pomysłem na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaowocuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]