Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

Jesteś zainteresowany ofertą szkoły rysunku Kraków? Skieruj się tutaj

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, aczkolwiek także ci, którzy nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego duże korzyści. Wykazano bowiem, iż nawet okazjonalne rysowanie ma dobroczynny wpływ na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest także istotnym elementem wychowania. Spore korzyści wynikające z rysowania powodują, iż spory odsetek ludzi postanawia podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest naprawdę szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są sposobnością do kształtowania wyobraźni, umiejętności manualnych i wrażliwości. Wiele osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to w szczególności takich miast jak Wrocław, Poznań, Warszawa czy Kraków. Nie brakuje również kursów adresowanych do amatorów – osób, które zwyczajnie lubią rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dobrane do potrzeb odbiorców o przeróżnych artystycznych zainteresowaniach. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj plastycznej działalności. Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, na które można się zdecydować. Dobre szkoły oferują też naukę digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) oraz rysunku architektonicznego.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]