Kursy francuskiego Archer

Język francuski i jego rola w dzisiejszym świecie

Język francuski kojarzony jest głównie z tym, iż od XVIII wieku był popularnie używanym na arenie międzynarodowej, przede wszystkim w dyplomacji, ale także w kręgach kulturalnych, a także arystokratycznych. Aż do późnych lat 70. XX wieku francuski był postrzegany jako język każdej osoby posiadającej wyższe wykształcenie. Nawet dziś, pomimo dużego znaczenia języka angielskiego, francuski ma ogromne znaczenie.

Francuski – słów kilka

Francuski jest wybitnie popularnym w Europie, gdyż jest jednym z języków urzędowych UE. Oprócz tego jest również używany jako język urzędowy w Szwajcarii, Belgii oraz oczywiście – we Francji.

Nauka języka francuskiego – jak zacząć?

Język francuski to język, podczas nauki którego należy przywiązać bardzo dużą uwagę do szczegółów. Jeśli planujesz naukę francuskiego przyłóż się do nauki gramatyki, która bardzo pomoże w zrozumieniu języka i poprawnej wymowie.

Jaki kurs nauki języka francuskiego wybrać?

Zdaniem dużej ilości osób najlepszą metodą nauki języka francuskiego są kursy DIRECT, które pozwalają w szybki i dokładny sposób nauczyć się języka. Jedną ze szkół które stosują tą metodę jest szkoła językowa ARCHER, która zyskała dużą popularność m.in. dzięki efektywności nauczania.