Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Kurs modelowania 3D - zobacz aktualną ofertę.

Świat rysunku nieustannie się rozwija i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych technik na rzecz wykonywania swoich dzieł tylko w tzw. digitalu. Komputery dają twórcom nie tylko swobodę wykonywania dzieł 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się obecnie wielkimi kosztami – można bowiem zainstalować program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który jednocześnie jest zupełnie darmowy.

Kursy modelowania 3D najlepiej w niewielkich zespołach

Korzystania z każdej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, aczkolwiek proces ten ciągnie się wtedy dłużej i często jest dość frustrujący. Z tej przyczyny partycypacja w kursie modelowania 3D będzie nadzwyczaj pomocne osobom, które dopiero poznają Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy dodawanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeśli będzie prowadzone pod okiem znającego program dydaktyka. Pedagog na bieżąco dokonuje korekty modeli tworzonych przez kursanta doradzając, które detale wymagają poprawy oraz proponując ku temu odpowiednie drogi. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, by odbywał się on w małych zespołach, co pozwoli instruktorowi na poświęcenie każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów jak i miłośników 3D

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością pożądaną i cenioną zwłaszcza w świecie projektowania, filmu i gier komputerowych. Poznanie oprogramowania Blender 3D otwiera tym samym mnóstwo nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane prace, które później można śmiało dodać do swojego portfolio. Nie znaczy to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży filmowej i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju kursów to po prostu pasjonaci 3D oraz artyści pragnący rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności lub odkryć nowe formy wyrażania siebie.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]