Archerschool nauka angielskiego

Najważniejszy z języków europejskich – angielski

Zważając, że język angielski potrzebny jest prawie wszędzie (przy kontaktach handlowych, w turystyce, polityce, a także w życiu codziennym), można stwierdzić, że jest on najbardziej znaczącym z języków europejskich. Ta przydatność posługiwanie się angielskim sprzyja pojawianiu się nowych szkół językowych.

Samodzielna nauka języka angielskiego

Angielski jest o tyle dobry do samodzielnego uczenia się, że pomoce dydaktyczne są powszechnie dostępne. Każdy sklep z książkami oferuje książki do nauki tego języka, a także literaturę angielską w oryginalnej wersji językowej. W języku angielskim nagrana jest również większość nowoczesnej muzyki a także filmów. Język angielski nas otacza nawet jeśli mieszkamy w Polsce, łatwo więc się z nim osłuchać.

Metody uczenia się języka angielskiego

Każda szkoła językowa proponuje swoim studentom możliwość wyboru kilku różnych rodzajów kursów języka angielskiego i metod nauczania. Program DIRECT English jest jedną możliwości do wyboru.

DIRECT English jest kursem szybkiego przyswajania wiedzy językowej. Jest oparty na Metodzie Bezpośredniej, w czym podobny jest do powszechnie stosowanej na polskim rynku Metody Callana.

Alternatywnym wyborem jest program GENERAL ENGLISH – prowadzony metodą komunikatywną. Przeznaczony jest dla klientów chcących rozwinąć ogólną, praktyczną umiejętność używania języka, pozwalającą na rozmowę w wielonarodowym środowisku. Dla większej efektywności zajęcia prowadzone są zazwyczaj przez dwójkę lektorów: polskiego oraz lektora natywnego, dla którego język angielski jest językiem ojczystym.

Popularnym kursem jest też kurs konwersacyjny, czyli nauka poprzez rozmawianie w w danym języku obcym.

Oba te kursy, a także konwersacje z języka angielskiego oferuje szkoła językowa ArcherSchool. Szczegóły oferty znaleźć można odwiedzając stronę internetową www.archerschool.pl.