Stylowe srebrne kolczyki

kolczyki srebrne

Jednymi z najchętniej nabywanych przez kobiety elementów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Pasują na każdą okoliczność – wyjątkowo uroczystą i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy w czym tkwi tajemnica, że są tak chętnie kupowane oraz w jakich salonach można je dostać.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych formach. Najpopularniejsze są lekkie sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, a jednocześnie wytworne. Równie często poszukiwane są długie dodatki, które wspaniale wydłużają sylwetkę. Mogą być okraszone kosztownymi kryształkami albo całkowicie proste. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie występuje w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Kupując kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz technologię ich wykończenia – najbardziej gustowne uzyskano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki zawsze wyglądały perfekcyjnie, trzeba skrupulatnie je pielęgnować i na bieżąco eliminować wszelkie zanieczyszczenia. Należy wycierać je regularnie suchą ściereczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne balsamy czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego szkatułkach. Nie stosujmy natomiast domowych technik czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy sól. Takie środki niezwykle podrażniają miękką strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków znajdziemy na pewno w e-sklepach, które oferują ekspresowe doręczenie i kuszące promocje. Ponadto zakupy internetowe to niezwykła wygoda, którą z całą pewnością docenią w szczególności zabiegane panie domu.