Chcesz zabłysnąć – wybierz srebrne pierścionki

więcej »

Wyznacznikiem klasycznej wykwintności są srebrne pierścionki. Biżuterię wykonaną z tego niezwykłego metalu powinna mieć w swojej kolekcji każda stylowa kobieta. Sprawdźmy więc, czym charakteryzują się te szykowne pierścionki, stanowiące idealną oprawę damskiej ręki.

Srebrne pierścionki – jaka próba jest najbardziej szlachetna?

Najczystsza cecha probiercza srebra to 999, ale takie srebro jest produktem plastycznym, podatnym na różne uszkodzenia i jako biżuteria może szybko ulec zniszczeniu. W sklepach dostaniemy więc najchętniej wybierane przez Polki srebrne pierścionki wykonane z surowca 925. Możemy wybrać pierścionek klasyczny lub nieco zaszaleć. Te najchętniej wybierane wysadzane są cyrkoniami, szmaragdami, kryształami, jak również brylantami. Innym walorem dodatków zrobionych ze srebra jest możliwość – jeśli tylko zechcemy taka konieczność – poddania ich korekcie wielkości, w czym specjalizują się specjalistyczne zakłady złotnicze. Pamiętajmy także o częstym czyszczeniu pierścionków, żeby prezentowały się wyjątkowo jak najdłużej.

Gdzie kupimy najpiękniejsze srebrne pierścionki?

Wyjątkową biżuterię dostaniemy w każdym sklepie z eleganckimi dodatkami. Zamiast jednak tracić całą wypłatę w sklepach stacjonarnych, opłaca się poszukać też w Internecie, gdzie koszty są aż o 25% lepsze. Znajdziemy tutaj srebrne pierścionki w przeróżnych rozmiarach, okraszone szykownymi kamieniami. Nie trzeba chodzić po sklepach, a w razie potrzeby mamy prawo odesłać paczkę z powrotem. Takie witryny online to duży asortyment i czysta przyjemność dla każdej damy.