Wzmacniacz kanałowy – siła sygnału i zakresy

Chcesz zamówić wzmacniacz kanałowy? Wejdź na https://www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-przedwzmacniacze/Wzmacniacze-wielozakresowe/WWK-951-wielozakresowy-wzmacniacz-kanalowy

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie dedykowane do przetwarzania sygnału telewizji naziemnej. Jak opisuje sama nazwa kluczową rolą jaką pełni jest zwiększanie i wyrównywanie sygnału. Sprawdźmy w jaki sposób działa to urządzenie i jakie posiada funkcje.

Wzmacniacz kanałowy – do zwykłych zastosowań

U dystrybutorów uzyskamy wiele urządzeń, których rolą jest zwiększenie sygnału i odbiór kanałów telewizji naziemnej. Są one dedykowane zarówno do tradycyjnych zastosowań, jak i do tych niestandardowych. Montowane są na terenach, na których zupełnie nie ma sygnału. Sprawdzają się np. w górach, stacjach metra i w niektórych budynkach. Innowacyjne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe pozwalają także na zdalne rozprzestrzenianie sygnałów TV. Ich osłona sprawia, że mogą być stosowane na maszcie antenowym – sprawdzają się w kryzysowych warunkach.

Wzmacniacz kanałowy – zewnętrzne zasilanie

Najczęściej wykorzystywany wzmacniacz kanałowy posiada 4 niezależne wejścia – takich jak UHF lub w technologii SAW. Moduły mogą mieć zaimplementowaną technologię redukującą awarie pochodzące z internetu mobilnego. W zależności od modelu posiada też trzy-cztery dedykowane filtry kanałowe – współpracujące z kanałami k.20-k.60. Dostępne u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe współpracują między innymi z antenami DIGIT-6DT. Wzmacniacze kanałowe wyposażono w odrębne zasilanie i diody LED.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]