TelSat – idealne narzędzie do projektowania instalacji antenowych

Tu odnajdziesz szczegółowe wiadomości dotyczące TelSat

Coraz trudniej jest nam wyobrazić sobie życie bez telewizora. Chętnie spędzamy przed nim czas, relaksując się po zazwyczaj wyczerpującym dniu w pracy. Warto jednak wiedzieć, że programy telewizyjne będziemy mogli oglądać tylko wtedy, kiedy odbiornik będzie podłączony do właściwej instalacji bądź zaopatrzymy się we właściwą antenę. W wypadku osób mieszkających w blokach bardzo dobrze sprawdzają się mające charakter zbiorowy instalacje antenowe, które zaprojektować można wykorzystując do tego właściwe oprogramowanie.

TelSat, czyli jak zaprojektować dobrą instalację antenową

Podstawą odbioru programów telewizyjnych jest dobra antena. Właściwe zaprojektowanie sieci antenowej jest bez wątpienia kluczem do sukcesu. Bez tego sygnał może okazać się za słaby lub może nie być odbierany w ogóle. A wtedy nie mamy co łudzić się, że uda nam się obejrzeć cokolwiek na ekranie telewizora. Autorski program stworzonych do projektowania sieci antenowych – TelSat – to propozycja znanej i docenianej firmy Telmor. To nadzwyczaj prosta aplikacja, z której obsługą bez żadnych problemów poradzi sobie każdy. Równocześnie jest to całkowicie specjalistyczne narzędzie, które pozwala na dobór odpowiednich części do projektowanej instalacji. Za pomocą programu można błyskawicznie przygotować potrzebne połączenia oraz potwierdzić czy działają one poprawnie. Program TelSat pozwala także na dokonanie wyceny materiałowej instalacji, której projekt jest wykonywany. Za sprawą tego można wstępnie obliczyć koszt, który będzie związany z późniejszym jej rozprowadzeniem.

TelSat – czy to na sto procent dobre rozwiązanie?

Bez wątpienia program TelSat jest rewelacyjnym rozwiązaniem. Za jego sprawą proces projektowania instalacji może zostać skrócony do niezbędnego minimum. Do tego projekt nie zawiera błędów, na skutek czego niemalże natychmiast można zacząć go realizować, mając pewność, że rozprowadzona instalacja będzie działać prawidłowo. To rozwiązanie, po które bez wątpienia można sięgnąć.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]