Telewizja kablowa a stacja czołowa Anttron

Jeśli poszukujesz produktów ANTTRON, zobacz tutaj

Stacja czołowa Anttron to moduł, dzięki któremu możemy cieszyć się telewizją kablową oraz internetem. To najważniejszy punkt, który skupia rozmaite komponenty służące do prawidłowej transmisji sygnału telewizyjnego. Pozostałe podzespoły tworzą razem dobrze pracującą całość. Sprawdźmy, z jakich części składa się stacja czołowa Anttron i w jakich miejscach zazwyczaj jest montowana.

Stacja czołowa Anttron – do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego

Stacja czołowa Anttron to rozwiązanie stosowane w instalacjach do odbioru kablówki – m.in. w apartamentowcach, hostelach, miejscach użyteczności publicznej oraz przez dostawców telewizji kablowej. Transmituje ona sygnał do końcowych odbiorców. Specjalna szafka montażowa – przeznaczona zarówno do odbioru sygnału DVB-S/S2 oraz AV to jeden z zasadniczych komponentów wchodzących w skład stacji czołowej. Można ją szybko zaprogramować przy pomocy specjalnego oprogramowania. Do szafki wchodzą rozmaite moduły – takie jak DTV RR4 oraz DTVD CI1.

Stacja czołowa Anttron – odrębne wejścia USB

Poszczególne moduły przeznaczone są do odbierania sygnałów różnego pochodzenia, na przykład DVB-S/S2 i AV. Odbiór analogowy jest bardziej ograniczony niż cyfrowy – pojawiają się awarie w przesyle obrazu, a rozbudowa niesie ze sobą duże koszty. Większość części składających się na stację czołową wyposażona jest również w osobne sloty USB, dzięki którym można dodać własny content. Całościowy układ antenowy uzyskujemy dzięki połączeniu różnych komponentów.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]