Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Dystrybutor silników prądu stałego - sprawdź co może Ci zaoferować.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz coraz powszechniejsze użycie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych

Istniejąca od ponad 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników DC, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych, a także przekładni falowych i planetarnych produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez uznanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną niezawodnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są wykorzystywane między innymi w produkcji systemów służących do obsługi intralogistyki, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD doskonale pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 °C, ekspozycji na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 90-95%).

Polska spółka Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Positec, Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH i Sesame Motor Corp.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]